TikTok Notes, iOS ve Android İçin Çıktı

TikTok, Instagram’ın karşısına çıkardığı rakip uygulaması TikTok Notes’u iOS ve Android için kullanıma sundu. Uygulama, Instagram’a benzer şekilde fotoğraflarınızı dünyayla paylaşmanıza olanak tanıyan bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Instagram’ın aksine, size akışta tek bir gönderi göstermiyor.

Halihazırda TikTok kullanıyorsanız ve bir TikTok hesabınız varsa uygulamayı denemek için aynı hesabı kullanma şansına sahipsiniz. Şirket henüz kullanıma sunulduğunu resmi olarak duyurmadı ve ülkemizde mevcut değil ancak uygulama bazı bölgelerdeki Google Play Store ve Apple App Store’da yerini almış durumda.

TikTok Notes, aynı anda birden fazla gönderiyi görüntülemenize olanak tanıyan bir ızgaraya sahip. Akışınızdaki herhangi bir gönderiye tıklayabilir ve gönderiyi tam ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca yorumları okuma veya bırakma seçeneğiniz de bulunuyor. Hatta fotoğraf karuselleri, kronolojik ve algoritmik yayınlar, yorum kontrolleri ve daha fazlası gibi özellikler de sunulmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx