Popüler Analist Bu Altcoin İçin Uyardı! Ölmesi Yakın

Ünlü kripto influencer’ı Classy Crypto, sert bir uyarıda bulunarak önemli değişikler olmadığı takdirde bir altcoin projesinin öleceğini söyledi. Analistin vurguladığı proje Terra Luna Classic (LUNC).Bu korkunç tahmin, kripto topluluğunun LUNC’un kaderini sorgulamasına neden oldu. Ayrıca Classy Crypto bu uğursuz tahminin arkasındaki nedenleri özetledi.

Altcoin için yakım endişeleri merkez sahneye çıkıyor

Kısa süre önce yayınlanan bir videoda Classy Crypto bir noktaya dikkat çekiyor. Ayrıca altcoin LUNC kullanıcılarını etkileyen birincil endişeye ışık tutuyor. Token yakımı. Terra Classic topluluğunun önde gelen bir üyesi olan Clay’in, önemli miktarda LUNC ve USTC tokenini yakmayı amaçlayan bir teklifi tartıştığı bir videoyu vurguladı.

Bununla birlikte, Classy Crypto, Clay tarafından altcoin yakma işlemini gerçekleştirecek platform olarak bahsedilen kripto borsası CoinInn ile ilgili şüphelerini dile getirdi. CoinInn’in CoinMarketCap’te listelenen en iyi 200 kripto borsası arasında yer almadığına dikkat çekti. CoinInn’in LUNC yakımına olan bağlılığını ve Terra Luna Classic topluluğuyla olan ilişkisini kabul ediyor. Ayrıca Classy Crypto, CoinInn’in nispeten mütevazı statüsüne atıfta bulunuyor. Buna göre bu girişimin potansiyel etkisi hakkında şüphelerini dile getiriyor. Classy Crypto’ya göre CoinInn, gözlemlerine dayanarak üst düzey bir borsa olarak kabul edilmekten uzak kalıyor.

LUNC’un kripto ortamındaki mücadeleleri

Classy Crypto’nun çekinceleri LUNC’un kendisine kadar uzanıyor. CoinInn’in yakma teklifini çevreleyen coşkunun, öncelikle LUNC’un kripto piyasasındaki sınırlı önemi nedeniyle haklı olmayabileceğine inanıyor. Meme coinler ya da yeni başlatılan projelerin aksine, altcoin LUNC uzun bir süredir varlığını sürdürüyor. Eski topluluğuna ve geliştiricilerine rağmen, kripto alanındaki inşacılar ve geliştiricilerden anlamlı bir ilgi çekmeyi başaramadı.

Classy Crypto’ya göre, geliştiriciler altcoin Terra Luna Classic‘ten uzak duruyorlar. Çünkü yakım anlatısına olan ilgilerini kaybettiler. Bir zamanlar öne çıkan yakım konseptinin artık topluluk üyeleri arasında etkili olmadığını belirtiyor. Ayrıca onlara rekabet avantajı sağlamadığını vurguluyor.

Altcoin LUNC’un Piyasadaki konumu

Classy Crypto, altcoin LUNC’un uygunluk mücadelesini vurgulamak için diğer DeFi projeleriyle karşılaştırıyor. Özellikle de Friend.tech ile keskin bir karşılaştırma yaptı. Kripto verilerini sunan web sitesi DeFiLlama tarafından bildirildiği üzere, LUNC’un kilitli toplam değeri (TVL) şu anda yalnızca 1,63 milyon dolar. Diğer taraftan kriptokoin.com olarak baktığımızda Friend.tech’in 50,59 milyon dolarlık TVL’si söz konusu.

Classy Crypto’nun Terra Luna Classic’in geleceğine ilişkin değerlendirmesi korkunç bir tablo çiziyor. Kripto influencer’ının uyarıları topluluk içinde endişeleri artırıyor. Diğer taraftan altcoin LUNC’un kaderini belirsiz bırakıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx