Dilan Polat’ın Çalışanı Şule’nin Cezaevindeki Patronunun Eşyalarını Giyerek AVM Gezdiği İddia Edildi

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından en merak edilen konulardan biri de yardımcıları Şule’ydi biliyorsunuz ki. Hem çocuklara ne olacak, hem Şule nerede ve neden kayboldu gibi soruların tüm cevaplarını, geçtiğimiz haftalarda bizzat kendisi çıkarak açıklamıştı. TikTok’ta gördüğümüz bir videoda, Şule’nin Dilan Polat’ın ceketini giyerek gezdiği ilan edildi.

Takip edenler bilir ki Şule, Dilan Polat’ın her anlamda eli ayağıydı. Yardımcısı olmasının yanında çok samimi oldukları da bilinen bir gerçekti.

Dilan Polat’ın hikayelerinde Şule’yi sürekli çocuklarla birlikte görüyorduk. Özellikle Milan Efe’nin yanından hiç ayrılmaması dikkat çekiyordu hatta.

Daha sonra geçtiğimiz Ekim ayında Dilan Polat, Şule’nin aldığı evi göstermiş ve herkesi şaşkına çevirmişti.

Neredeyse Dilan Polat’ın lüks villasının aynısı olan, çok benzeyen bir villa alan Şule’nin artık taşınacağını paylaşmıştı. Ayrıca Şule’nin bir de evleneceği iddia edilmişti.

Eh tabii Dilan Polat ve Engin Polat tutuklanınca, akıllara gelen ilk isim Şule oldu. Evin yardımcısı Şule’nin adı tutuklama ve gözaltı listelerinde geçmedi.

Olaylar yaşanmadan 1 ay önce kendi evini alıp ayrılan Şule, tutuklanma ve gözaltı olayları yaşanırken birden ortadan kayboldu. Yani kimse kendisinin ne yaptığını bilmiyordu. Herkes çocukları ve Şule’yi merak ediyordu haliyle.

Şule de TikTok’ta yaptığı paylaşımla cevabını vermiş ve çocukların yanında olduğunu açıklamıştı.

‘Allahtan korkun, ben yaşıyorum ve kimseyi bırakmadım. Zamana bıraktım ve Milan’layım. Bu altınlar paralar verildiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığımız zaman burdaysam, en zor ağır günde de buradayım. Kendimi çocukların yanına bıraktım.’ demişti.

Bu paylaşımlardan sonra bir daha göremediğimiz Şule’nin, bir AVM’de gezerken görüntülendiği iddia edildi.

Maysa isimli bir TikTok hesabı, AVM’de gezdiği esnada mağazaların birinde Şule’yi gördüğünü söyleyerek attığı video viral oldu. Fakat videoda yüzü gözükmediği için Şule olup olmadığı konusunda tereddütler yaşandı.

Bir diğer yandan bazı yorumlarda da üstündekinin Dilan Polat’a ait bir ceket olduğu söylendi.

??

Gelen yorumlar Şule hakkında varsayımlar ve ironilerle doldu elbette.

“Bambaşka bir insan gibi.”

Tabii Şule’yi savunanlar da oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx