Teşkilat 67.bölüm fragmanı: ‘’Minibüste yok, bize tuzak kurmuşlar!’’ İşkence ediliyor

Teşkilat 67.bölüm fragmanında gizli verilere ulaşmak için kaçırılan Zehra’ya acımasızca şiddet uygulanması yürekleri ağza getirdi. ‘’Zehra’ya işkence edecekler ve bunu engellemek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok’’ diyen Ömer’in endişesi izleyenleri etkisi altına aldı.

 Teşkilat yeni bölüm fragmanında David Hartley’in ‘’Artık hamle sırası bende. İşe önce aileni yok etmekle başlayacağım’’ sözleri gerilimi tavan yaptırdı.

Öte yandan ‘’Acılar insanı güçlendirir. İstihbaratçıyı ise korur’’ diyen Ömer, hem Zehra’yı kurtarmak hem yapılanların faturasını kesmek için kolları sıvadı.

Savaşı başlatan kurşun Efkar tarafından sıkılmıştır. Efkar, yaptığı hamle ile kendi sırrını açık etmesine ramak kala her şeyi Ömer’e anlatmak üzere hazırlanır. Babasının yaşadığından artık emin olan Ömer ise içinde bulunduğu durumu sorgularken geçmişle yüzleşmek için bir adım atar.

Hartley, hastanede ölüm kalım mücadelesi verirken savunma sanayine ait çok önemli verilerin çalınması üzerine Brüksel’e operasyona giden ekip, büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaktır. Efkar’ın ise Hartley’le kapattığını zannettiği defteri aslında kapanmamıştır. Değişen dengelerle geçmişin intikamı yeniden başlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir