KOBİ’ler müşteriyi dijitalde buluyor

Ticaretlerini büyütmek isteyen tedarikçi firmaları satın almak isteyen alıcı firmalarla buluşturan yerli ve ulusal sanayiplatformu.com, Türkiye’nin dört bir yanından pek çok firmanın yer aldığı geniş tedarikçi havuzu ile dikkat çekiyor. Günümüzde muhtaçlık duyulan en güçlü argüman olan bilgiyi en süratli halde paydaşlarına ulaştıran platform, tedarikçi için potansiyel alıcıyı kendisi bularak ticaretin formunu ve kurallarını değiştiriyor. Sistemin kendi başına bir satın alma danışmanı üzere çalışması sanayiplatformu.com’u dijital tahlil ortağına dönüştürüyor.

DÖRT ANA DALI BİR ORTAYA GETİRDİ

Bilhassa KOBİ ölçeğindeki birçok firmanın dijital çağa ayak uydurmada çeşitli sıkıntılarla karşılaşırken, firmalar sanayiplatformu.com aracılığıyla hem dijitalleşiyor hem de gerçek ya da alternatif tedarikçiye kolay bir halde ulaşabiliyor. Sanayiplatformu.com Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal, platform aracılığıyla makine imalatı, talaşlı imalat ve öteki işçilikler, hırdavat ve gereç dalında faaliyet gösteren firmaları bir ortaya getirdiklerini söyledi. Yumrukçal, “Platformumuz, uzun vakit harcayarak en uygun iş ortağını bulma gayretini ortadan kaldırıyor” dedi.

İŞLETMEYE ÖZEL FİLTRELEME

Sanayiplatformu.com’un, nokta atışı bir hizmet anlayışı ile çalıştığını belirten Lale Yumrukçal, şunları söyledi: “Üye firma; ayrıntılı dal dizinine, pozisyona, şirket cinsine, çeşitlilik durumuna nazaran aramalarını filtreleyebiliyor. Tek tıkla birden fazla seçim yapılarak firma/firmalara talep göndermeye imkân tanıyan platformumuz, KOBİ’lere tanımlanan panelde firmaların geçmiş faaliyetlerini de gösteriyor.”

Lale Yumrukçal

ESER VE EKİPMANLAR SERGİLENEBİLİYOR

Firmaların satın alma ya da fason personellik taleplerine platform üzerinden karşılık verebildiğini lisana getiren Lale Yumrukçal, “Firmalar, tıpkı vakitte ellerindeki fazla stokları, kampanyalı eserleri ya da satışını yapmak istedikleri ikinci el makine ve ekipmanları çarçabuk sergileyebiliyor” diye konuştu. Yumrukçal, tüm bunlara ek olarak sanayiplatformu.com’un, şirketlere kendilerine özel firma sayfası açma imkânı da sunduğunu söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*