Hülya Avşar, Cemal Güzelci’ye ikinci bir şans verdi!

Hülya Avşar, Cemal Güzelci'ye ikinci bir şans verdi!
Hülya Avşar, Cemal Güzelci'ye ikinci bir şans verdi!

12 yıldır yalnız olan Hülya Avşar, geçtiğimiz haftalarda iş insanı Cemal Güzelci ile bir mekanda samimi şekilde görüntülendi. Yeni bir aşka yelken açan Avşar, yaptığı açıklamada ilişkisinin bittiğini söyledi.

İLİŞKİSİ KISA SÜRMÜŞTÜ

Geçtiğimiz hafta sahne verdiği mekandan çıkarken görüntülenen Hülya Avşar, Güzelci ile ilişkisi hakkında “Tek bir kelime söyleyeceğim, hayatımda kimse yok. Çok da sevdiğim bir arkadaşım, çok düzgün çok şeker ama şu an da yok. Ben şunu anladım ki, yalnızlık çok keyifli. Ben normal değilim. Ben yalnızlıktan vazgeçemediğimi anladım, bunun dışında her şey güzel. Bende bir anormallik olduğu kesin ama sizin dediğiniz gibi oldu, uyuşamadık” diyerek ilişkisinin bittiğini söyledi.

Hülya Avşar, ayrıldığı Cemal Güzelci'ye bir şans daha verdiHülya Avşar ve Cemal Güzelci

BİR ŞANS DAHA VERDİ

Posta’da yer alan habere göre, Hülya Avşar ve Cemal Güzelci çifti ilişkilerine bir şans daha verdi. İkili, önceki gün Maslak’taki özel bir hastanede tedavi gören yakınını ziyaret etti. Görüntü vermek istemeyen Güzelci, hastanenin otopark çıkışını kullandı.

HÜLYA AVŞAR AÇIKLAMASIYLA KAFA KARIŞTIRDI

Hastane önünde kendisini bekleyen basın mensuplarını gören Hülya Avşar, muhabirlerin “İlişki başlamadan bitti demiştiniz” yorumu üzerine kahkaha atarak “Sağ olun bırakıyor musunuz ki yalnız kalalım. Ben de anlamadım niye böyle oldu. Her şey kısmet” dedi.

Hülya Avşar, ayrıldığı Cemal Güzelci'ye bir şans daha verdiİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*