Hastanede dehşet! Hasta yakınları güvenlik görevlisini öldürdü

İstanbul Esenyurt’taki hastanede teze nazaran ‘sessiz olun’ formundaki ihtarına sonlanan hasta yakınları güvenlik görevlisini boynundan bıçakladı. Ağır yaralanan güvenlik vazifelisi Tuğrul Okudan kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay, saat 18.20 sıralarında Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Yakınlarının rahatsızlığı için acile gelen bireyler bağrışmaya başladı.

‘SESSİZ OLUN’ DEDİ, CANINDAN OLDU

Bunun üzerine güvenlik vazifelisi hasta yakınlarını ‘sessiz olun’ diyerek uyardı. Bu ikaza sonlanan hasta yakını Çetin K. dışarıda bulunan motosikletten ekmek bıçağını alıp, güvenlik vazifelisi Tuğrul Okudan’ı boynundan bıçakladı.

Ağır yaralanan güvenlik görevlisinin birinci müdahalesi acil serviste yapıldı. Daha sonra güvenlik vazifelisi Tuğrul Okudan özel bir hastaneye sevk edildi. Olay sonrasında hastane bir müddet kapatılırken, geniş güvenlik tedbirleri alındı. Özel bir hastanede tedavi altına alınan güvenlik vazifelisi Tuğrul Okudan kurtarılamayarak, hayatını kaybetti.

1,5 AY EVVEL EVLENMİŞ

Güvenlik görevlisini bıçaklayan kuşkulu Çetin K. ve Mazlum B. gözaltına alınırken, olayda kullandıkları bıçak da ele geçirildi. Öldürülen Tuğrul Okudan’ın 1,5 ay evvel evlendiği öğrenildi. (DHA)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*