Dizi bitti hoş haberi hayranlarıyla paylaştı: Fahriye Evcen sevinçten havalara uçtu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun rolü ile uzun bir ortadan sonra ekranlara geri dönen Fahriye Evcen, 2017 yılında Burak Özçivit ile dünya konutuna girmişti. Senaryo gereği diziye veda eden Evcen bu haberiyle hayranlarını üzmüştü.

Fahriye Evcen cephesinden bu kere hoş sevindiren geldi. Burak Özçivit’le ikinci kere anne baba olmak isteyen çift, aldıkları sürpriz haberle havalara uçtu.

SEVİNÇTEN HAVALARA UÇTU

Fahriye Evcen’in iki aylık gebe olduğu ve eşi Burak Özçivit’le bebeğinin cinsiyetinin belirli olmasını büyük bir merakla bekledikleri öğrenildi. 2017 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Burak Özçivit’ten Karan isminde bir oğlu olan Fahriye Evcen, anne olduktan sonra ekranlara orta vermişti.

Uzun bir ortanın akabinde “Alparslan: Büyük Selçuklu” dizisinde Akça Hatun karakteriyle izleyici karşısına çıkan Fahriye Evcen, son 2017 yılında Engin Akyürek ile başrol paylaştığı “Ölene Kadar” isimli dizide izleyiciyle buluşmuştu. Büyük Selçuklu isimli dizide Akça Hatun karakterini canlandıran Evcen, senaryo gereği dönem finalinde diziye veda etmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*