Aziz Çetin: “Nuri Şahin’in maksadı birinci beş”

Antalyaspor Lideri Aziz Çetin, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine gündeme dair özel açıklamalarda bulundu. İdare, teknik grup ve futbolcular olarak lige hazır olduklarını söyleyen Lider Çetin, geçen dönemi 7. sırada bitirdik. Bu sene maksadımız en azından daha üst sıralarda bulunmak” halinde konuştu.

“Antalyaspor, kentinin en büyük markası”

Yapılan sponsorluk muahedeleri ile Antalyaspor’un marka kıymetini arttırmak istediklerini lisana getiren Lider Çetin, “Antalyaspor, Antalya’nın 1966’dan beri en büyük markası. Bizim üzere kent gruplarının kentin dinamiklerinin takviyesine muhtaçlıkları var. Antalyaspor olarak yaptığımız sponsorluk mutabakatlarının grubumuzun ismine yakışır olduğunu ve marka bedeline olumlu katkıda bulunacağını düşünüyorum. Biz Antalyaspor’un faydasına olacak yeni sponsorluk mutabakatlarına da açığız. Bugüne kadar takımımız ile 54 tane sponsorluk muahedesi yaptık. Şu anda bu sayının tam olarak kaç olduğunu bilmiyorum ancak umarım arttırabilmişizdir” diye konuştu.

“Sponsorlarımızın isteğiyle İstanbul’dayız”

Sponsorluk mutabakatlarının neden İstanbul’da yapıldığına dair de açıklamalarda bulunan Lider Çetin, “Birçok sponsorluk mutabakatını Antalya’da yaptık. Lakin sonuçta biz sponsor olunan tarafız. Sponsorunuz sizi nereye davet ediyorsa gitmek zorundasınız. Muahedeye vardığımız kurumlar, resmi tertibin İstanbul’da yapılmasını uygun gördüğü için biz de birtakım anlaşmalarımızı burada yaptık. Burada sizlerle bir arada olduğumuz içinde çok mutluyuz” tabirlerini kullandı.

“Nuri Şahin’in maksadı de birinci beş”

İdare, teknik takım ve idari takım olarak ortak maksatlarının ligi mümkün olduğu kadar üst sıralarda bitirmek olduğunun altını çizen Aziz Çetin, “Biz Antalyaspor olarak vizyon ve gayelerimizi birlikte belirliyoruz. İdare, teknik takım, idari takım ve tüm kadro birlikte karar veriyoruz. Münasebetiyle Nuri Şahin’in de gayesinin benim düşündüğüm üzere birinci beş olduğunu biliyorum. Emelimiz güzel futbol oynayan, ligi mümkün olduğunca üst sıralarda bitirmek isteyen bir grup oluşturmak. Geçen dönemi 7. Sırada bitirdik. Bu sene emelimiz en azından daha üst sıralarda bulunmak. Asıl maksadımız ise uzun vadede daima olarak amacı birinci beş olan bir grup oluşturmak” değerlendirmesini yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*